איך לנהל משא ומתן ולהיות מרוצה

שעת בוקר מוקדמת, גשם יורד בחוץ וקר, השעון המעורר מצלצל, השעה חמש. הבטחת לעצמך לצאת ולשחות בבריכה, אבל קשה לך להיפרד מהפוך ומהחמימות הנעימה, כשבחוץ סופת רעמים.
עכשיו זה בדיוק הזמן שמתנהל משא ומתן עצמי אם לקום מהמיטה, ולצאת מהבית בגשם לכיוון הבריכה, או להתהפך לצד השני ולהמשיך לישון. מה מכריע?

מקרה אחר:
החלטת לבקש העלאה במשכורת. קבעת פגישה עם הבוס הישיר, שטחת בפניו את מאמציך הכנים, את חיבתך הרבה לעבודה, למקום העבודה, לאנשים, ועל רצונך לתוספת שכר, המנהל מקשיב לדבריך, אפילו מגלה אמפטיה, ואומר שאין לו אפשרות לתוספת שכר.
כאן מתחיל המשא ומתן. איך תתקדמו מכאן?
בחיים שלנו אנחנו מנהלים משא ומתן, מול עצמנו או מול האחר. זה יכול להיות ברכישת בגדים, מול לקוחות, עובדים, ילדים, הנהלה, בחירות לכנסת ומשכורת.
סדנת משא ומתן מציעה טקטיקות שונות לניהול משא ומתן אפקטיבי, הן בשלב הפתיחה, שלב האמצע ושלב סיום, תוך דגשים כיצד לתכנן נכון את המשא ומתן כדי להגיע לתוצאות הרצויות.
איך עושים את זה נכון?
איך מקרבים את האחר אלינו?
איך עומדים על עקרונות שחשובים לנו ומשתמשים בשפת הגוף מתאימה.

מטרת הסדנה:
לפתח מודעות, להקנות כלים וטקטיקות לניהול משא ומתן מקצועי ואפקטיבי. להשיג את התוצאה הטובה ביותר בתנאים הטובים ביותר – לכל הצדדים.

תועלות מהסדנה:
שיפור התוצאות העסקיות, הגדלת היקף המכירות, הגדלת מספר הלקוחות החדשים. צמצום ההתנגדויות בתהליך המכירה והמשא ומתן. חסכון בזמן ובאנרגיה במהלך תהליך המכירה והמשא ומתן.
הסדנה נותנת מגוון פתרונות יצירתיים שהעולם המודרני מציע.

ניהול משא ומתן – מסגרת זמן
הרצאה: שעה וחצי – שלוש שעות
סדנה: בין 8 שעות ל 16 שעות
הרצאה – ניהול משא ומתן – יכולה להיות חלק מפיתוח מנהלים

הרצאה - איך לנהל משא ומתן ולהיות מרוצה

להזמנת ההרצאה

הרצאות נוספות