המלצות מלקוחות

המלצות מצולמות

כשקרן סרדס, יועצת רוחנית ומאמנת אישית, העלתה לראשונה סרטון וידיאו לאינטרנט היא קיבלה תגובות מאוד לא מחמיאות והחליטה– "זה לא בשבילי" עברו שנתיים, היכרנו. התחלנו לעבוד על סרטון וידיאו עשינו את התהליכים המקדימים קבענו לצלם. אבל בכל פעם היא ביטלה באמתלות שונות. בסוף היא הגיעה אלי הביתה ואמרה לי חגיגית שהיא לא מצטלמת. מפה לשם הגענו ללוקיישן, פתחתי מצלמה, והופתעתי לגלות שהיא "טורפת" את המסך בצורה קולחת, טבעית, כאילו נולדה לזה.
איך זה קרה? בסרטון

קרן בראון:

קרן, בלוגרית אוכל ממליצה:

עדות – הילה גוילי – מעבר להילה

המלצה על סדנת אייגאי:

עופרי אליעז- זמרת ומורה לפיתוח קול

"מידי פעם יוצא שאני צריכה להגיע לאודישנים, ידעתי שיש לי עניינים לסדר… לרונית יש המון ידע וניסיון, ויצאתי עם שיפור מאוד משמעותי… לא האמנתי איך היא מגלה מה הנקודות שצריך לעבוד עליהם ומסדרת אותן…"

המלצה – גאולה זלצמן עו"ד ונוטריונית

עו"ד  ונוטריון גאולה זלצמן מספרת למה כדאי לעבור הכנה לקראת ראיון, גם אם אתה בטוח שאתה ממש לא צריך

יפעת ברעם, יעוץ לשירות קשוב לקוחות בארגונים, מספרת על הפחדים שהיו לה לפני הריאיון הטלוויזיוני הראשון, ואיך עברה אותו בהצלחה.

ענתי דגן, מנכ"ל דגן תקשורת, ייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור

ענתי מספרת על הכנת הלקוח לקראת ראיון טלוויזיוני. על התחושה שלאחר ההכנה, ומה ההבדל בין לקוח שעבר הכנה לקראת ראיון טלוויזיוני, לבין לקוח שלא עבר הכנה.

דורון קריספין – מנכ"ל מדיה 10 הוצאה לאור – בהמלצה על סדנת "המראה" לשיווק עצמי

אושרית ויבורסקי – מזה 30 שנים, מספרת למצלמה איך פחדה מצילומי וידיאו, וכיצד היא מתגברת על הפחד בהמלצה על בסדנת "המראה" לשיווק עצמי ועמידה מול מצלמה של רונית מלמד.

המלצות כתובות

צור קשר

close

רוצה להתעדכן בתוכן חדש?

We don’t spam! Read our privacy policy for more info.